Глеб Самойлов & The MATRIXX. The BЕST + хиты "Агата Кристи"

23 листопада 2016, 19:00, середа
Продаж припинено
минула подія

Про подію

Этой осенью в рамках масштабного тура по Украине Глеб Самойлов & The MATRIXX посетят 10 городов и выступят с эксклюзивной программой! Помимо неизменных хитов и новых песен "Матрицы" публика услышит лучшие и горячо любимые хиты Легендарной "Агаты Кристи", написанные Глебом Самойловым! «Опиум для никого», «Ковер-вертолёт», «Секрет» и многие другие любимые миллионами песни прозвучат 23 ноября в Одесской Филармонии!

Этот коллектив начал свой творческий путь уже в статусе признанной рок-легенды, а в марте 2016 года группа отметила свое 6-летие масштабным концертом в Москве!

Коллектив The MATRIXX появился на свет благодаря творческому союзу участников легендарных групп "НАИВ" и "Агата Кристи". На сегодняшний день в арсенале группы четыре номерных альбома и один акустический, а также концертный DVD и сотни концертов.

Роково-синтетическая музыка, дерзкая, но выразительная лирика и провокационный имидж прославили The MATRIXX, сделав группу ярчайшим явлением альтернативной сцены.

The MATRIXX:

Глеб Самойлов - вокал, гитара,

Дмитрий Snake Хакимов - барабаны,

Валерий Аркадин - гитара,

Станислава Матвеева - бас-гитара, клавиши.

Придбати квиток на Глеб Самойлов & The MATRIXX. The BЕST + хиты "Агата Кристи" можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2024 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Одеса.

Глеб Самойлов & The MATRIXX. The BЕST + хиты "Агата Кристи" відбудеться 23 листопада 2016, 19:00, середа в Одеська обласна філармонія. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.