Вистава "[email protected]"

Продаж припинено
минула подія

Про подію

Кожному з нас у житті не вистачає тепла та людяності. Парадокс сучасного суспільства в тому, що підпорядковуючи життя прагненню до комфорту і вигоди, ми руйнуємо світ, і самі страждаємо від жорстокості.
 
Вистава "С@ba.ka" - зворушлива історія про кохання та відданість, яка допоможе нам зазирнути у свою душу, знайти відповідь, як зробити світ добрішим і чистішим.

Придбати квиток на Вистава "[email protected]" можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2024 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Одеса.

Вистава "[email protected]" відбудеться 12 червня 2024, 18:00, середа в Одеський обласний академічний драматичний театр. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.