Балетні диветисменти

Продаж припинено
минула подія

Про подію

У програмі фрагменти з балетів Шостаковича, Л. Мінкуса, Ж. Бізе - Р. Щедріна, Б. Асаф 'єва, Ш. Гуно, сучасні хореографічні мініатюри.
 
Художній керівник проекту - народна артистка України Олена Барановська
Художник - Ігор Анисенко
використовується фонограма
 
беруть участь:
солістка Австралійського театру Мельбурна Наталія Куш, Т. Афанютіна, В. Бережна, А. Воробйова, А. Воробйова, А. Воронцова, Н. Івасенко, А. Руднєва, М. Рязанцева, К. Томашек, А. Шарай, заслужений артист України С. Доценко, С. Варанкіна, Д. Васильєв, М. Воріводін, П. Григорій, Р. Лобкін, Ю. Марченко, Д. Пащук, А. Писарєв, С. Скринник, Р. Таліпов, В. Томашек, Б. Чабанюк, Д. Черняк, Д. Шарай

Придбати квиток на Балетні диветисменти можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2024 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Одеса.

Балетні диветисменти відбудеться 19 листопада 2020, 18:30, четвер в Одеський національний академічний театр опери та балету. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.