Опера "Мадам Баттерфляй"

Продаж припинено
минула подія

Про подію

Одна з найдраматичніших світових опер про життя сильної жінки – «Мадам Баттерфляй» Дж. Пуччіні.
 
Це надзвичайно чуттєва історія про жертовне та віддане кохання юної японської гейші Чіо-Чіо-сан. Традиційне японське кімоно, яке носить юна дівчина, схоже на легкі крила метелика, який летить на безжалісний вогонь кохання до підступного офіцера...
 
Мінімалістичні декорації, ефектні костюми та надзвичайно красива музика перенесе вас в прекрасний світ японської культури, у лоні якої розгортаються драматичні події опери.
 
Запрошуємо стати свідками однієї з найдраматичніших історій світового оперного репертуару.

Придбати квиток на Опера "Мадам Баттерфляй" можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2024 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Одеса.

Опера "Мадам Баттерфляй" відбудеться 7 березня 2024, 17:00, четвер в Одеський національний академічний театр опери та балету. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.