Цирк у стилі джаз

29 жовтня 2023, 16:00, неділя
Продаж припинено
минула подія

Про подію

З 7 по 29 жовтня 2023 року в Одеському державному цирку (вул. Коблевська, 25) відбудуться покази спільного проекту Одеського державного цирку та Національного цирку України вар’єте-шоу "Цирк у стилі джаз".
 
В програмі "Цирк у стилі джаз" буде звучати виконання джазових еверґрінів ("Hello, Dolly" Джеррі Германа, Регтайм "The Entertainer" Скотта Джопліна, "Can't take my eyes off you" Боба Крю та Боба Гаудіо та ін.), так і мелодійних українських пісень у джазовій обробці.
 
Вони, вплітаючи джазові елементи до циркових номерів, створюючи нові стильові сплави, по-іншому інтерпретують джаз, що видно на численних прикладах музичної творчості сучасних українських та зарубіжних композиторів, твори яких використовуються у цій виставі.
 
Завдяки оркестру та балету Одеського державного цирку, а також артистів Національного цирку джаз у цирковому мистецтві України повністю склався не лише як естетична категорія, але й як нова самостійна циркова система.
 
Сьогодні її сміливо можна поєднувати з іншими новітніми техніками композиції циркового номеру і музичного супроводження.
 
Власне, відбувся перехід від естетики популярного мистецтва джазу до його категорії як елітарної музики в цирку.
 
У виставах Одеського та Національного цирків останніх років вже нерідко лунали композиції із використанням класичної музики та змінних музичних розмірів, а принцип модальності в свою чергу відкрив безмежні можливості для збагачення циркового мистецтва досвідом світової музичної культури.
 
Зі сказаного вище можна зробити висновок, що завдяки оркестру, балету, артистам Національного цирку, "цирковий джаз" розвивається вкрай інтенсивно, мігруючи від свого суто розважального типу до концертних варіантів.

Придбати квиток на Цирк у стилі джаз можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2024 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Одеса.

Цирк у стилі джаз відбудеться 29 жовтня 2023, 16:00, неділя в Одеський Державний Цирк. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.