Вистава "Я. ЛЮБЛЮ, ТЕБЕ" Прем'єра!

31 січня 2021, 19:00, неділя
Продаж припинено
минула подія

Про подію

В Театрі на Чайній відбудеться прем'єрна вистава “Я. ЛЮБЛЮ.ТЕБЯ” в Одесі. На вас чекає вечір документального театру в форматі вербатіма. Працює це так: актори спочатку шукає свого героя і бере у нього інтерв'ю на певну тему. А потім передає цю розмову в образі цього героя. Фізичний театр та жива музика допомагають з'єднати сім історій у єдине ціле дійство і не втратити при цьому завершеність кожної окремої частинки. Хоча у класичному документальному театрі так художньо  нічого не роблять. Проте, творчість, така творчість. Їй можна усе.
 
Вистава документального театру
Якщо нічого не зрозуміло, скажімо простіше: будемо говорити про кохання і про те, чому так важко буває сказати такі прості слова - я люблю тебе.

Придбати квиток на Вистава "Я. ЛЮБЛЮ, ТЕБЕ" Прем'єра! можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2024 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Одеса.

Вистава "Я. ЛЮБЛЮ, ТЕБЕ" Прем'єра! відбудеться 31 січня 2021, 19:00, неділя в Театр на Чайній. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.