Вистава "Виродок"

Перенесення заходу
минула подія

Про подію

Адаптація: Валерія Федотова та Роб Фельдман. Жанр: вечірнє драматичне шоу. П’єси німецького драматурга Маріуса фон Майенбурга добре відомі в усьому світі, ми ж вирішили запропонувати вам зовсім іншу інтерпретацію його найвідомішого твору. Довгоочікуваний випуск «Шефлер Шоу» вже скоро. Він відбудеться прямо у нашій виставі «Виродок». Будьте готові –  ця історія може змінити ваше обличчя. Назавжди.
 
«Виродок» – сучасна європейська притча про вибір, який ми робимо щохвилини, про пошук щастя, про реалізований шанс отримати омріяне життя, про безкомпромісне кохання, яке не помічає наші тріщинки й вади, про красу та стандарти – обов’язкові у сучасному світі елементи успішності. Головний герой Летте – інженер, який робить свою маленьку справу і  живе своєму світі зі своїми мріями та привидами, поки не дізнається справжню причину своїх невдач – він потворний, не відповідає канонам сучасного світу.
 
Тож Летте вирішує нарешті стати повноцінним учасником суспільства, гри-шоу, і зважується на кардинальний крок – змінити себе і відмовитися від «свого обличчя». Але відкритим залишається питання чи зможе він жити іншим новим  життям, і чи його це життя?

Придбати квиток на Вистава "Виродок" можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2024 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Одеса.

Вистава "Виродок" відбудеться 16 березня 2022, 19:00, середа в Український театр ім. В. Василька. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.