Вистава "Новорічний бал"

Продаж припинено
минула подія

Про подію

В одному королівстві Король влаштовує Новорічний бал Чорного моря - самий-самий крутий бал року!
 
Звичайно ж, для такого випадку Принцесі потрібно особливу сукню. Абсолютно особливе, неповторне і прекрасне!
І не має значення, що ошатних суконь у неї ціла гардеробна на полдворца. Їй потрібно нове, і крапка!
 
На новорічний бал - тільки нове плаття, і ніяк інакше!
 
Але виявляється, в палацовій вбиральні оселилися морські і лісові мешканці, тому що в гонитві за новими сукнями Король вирубав ліс і скидає відходи королівства в море.
 
Чи зможуть морські і лісові жителі, об'єднавшись, за допомогою кмітливості та відваги відновити екосистему? Чи можна зробити незвичайне плаття зі сміття? І до чого тут Принц, який мріє про пластик? І чому сміття, це цінний ресурс?
 
Відповіді на всі ці питання юні глядачі та їхні батьки знайдуть разом з героями захоплюючої вистави "Новорічний бал Чорного моря" за п'єсою одеського драматурга Оксани Маслової.

Придбати квиток на Вистава "Новорічний бал" можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2024 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Одеса.

Вистава "Новорічний бал" відбудеться 23 грудня 2020, 19:00, середа в Одеський театр юного глядача ім. Юрія Олеші. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.