У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Вистава "Емігранти"

У продажу залишилось 50 квитків
Перейти до вибору квитків  
Відеоінструкція замовлення
Ціна: 100 грн
Бронь
2
години

Про подію

«Емігранти» – одна з найвідоміших п’єс польської драматургії і світового театру в цілому, в якій відверто говориться про те, що зазвичай намагаються не виставляти на показ. Двоє емігрантів, імен яких ми навіть не знаємо, дуже різні, хоча і виявилися в однаковій ситуації – без своїх сімей, без можливості займатися з дітьми і радіти їхнім успіхам, в чужій країні: один заробляє тим, що копає канави, інший – втік з країни через політичного переслідування і планує написати важливу книгу про цінності.
 
В силу обставин чоловіки знімають в підвалі (на дні) дешеве житло і змушені зустрічати разом Новий рік. Тому нарешті у них з’являється можливість відверто поспілкуватися і проговорити невимовне. Кожен впевнений, що знає сусіда як облупленого, і йому є чим дорікнути. Так чи зможуть вони почути один одного, які таємниці відкриються, кого перш за все вони обманюють, розповідаючи про свої плани та мрії, що станеться в результаті зіткнення двох різних світоглядів? Дізнайтеся, прийшовши на нашу виставу!
 
 
 

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2023 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Одеса.

Вистава "Емігранти" відбудеться 11 жовтня 2023, 18:00, середа в Український театр ім. В. Василька. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Хочете відвідати цю подію?

Натякніть про це близькій людині
Заповнюйте поля та тисніть "відправити"