Вистава "Фантастична плутанина"

Продаж припинено
минула подія

Про подію

П'єса - Елберт Ремсдел Ґерні (молодший)
 
"Фантастична плутанина" - вистава за п’єсою популярного бродвейського автора Елберта Ґерні - чергова варіація на тему любовного трикутника. Пікантність темі надає те, що один із кутів цього трикутника - собака…
 
Грег знаходить на вулиці собаку - Сільвію - і приносить її додому, але дружина Грега, Кейт, вихованцю зовсім не рада. Це викликає конфлікт між ним та дружиною. І хто б захотів опинитися перед проблемою вибору: кохана дружина - чи коханий собака? Головному герою можна лише поспівчувати.
 
"Фантастична плутанина" - це вже друга режисерська робота заслуженого артиста України Олександра Щесняка на Сцені «на висоті». Режисер вважає, що кожна людина, яка подивиться виставу, зможе знайти в цій, дещо сумній комедії, щось своє. Адже тема особистих стосунків, любові та вірності, взаєморозуміння і співчуття актуальна завжди, особливо зараз.
 
Отже, якщо ви вважаєте себе біофілом, вистава - обов’язкова до перегляду!
 
Локація: Сцена "на висоті"
 
Увага! Сцена "на висоті" означає, що висота малої сцени - 17 м над рівнем великої сцени. Підйом на локацію відбувається пішки.
 

Придбати квиток на Вистава "Фантастична плутанина" можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2024 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Одеса.

Вистава "Фантастична плутанина" відбудеться 21 червня 2024, 18:00, п’ятниця в Одеський театр музичної комедії. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.