Вистава "Сімейний альбом"

3 вересня 2024, 18:00, вівторок
У продажу залишилось 563 квитка
Перейти до вибору квитків  
Відеоінструкція замовлення
Ціна: від 320 грн
Тривалість
01:20
Бронь
1
годину

Про подію

Що таке сім’я?

Щоб знайти відповідь на це запитання запрошуємо зазирнути в шпарини старого будинку. Ми підглядатимемо за життям сім’ї, що проживає в Україні в 90-х роках. Сім’ї, в якій поєднують своє буття три покоління. Те, що раніше мало величезне значення – дуже швидко перестає цінуватись нащадками. Ми перемістимось в часи розпаду СРСР, опинимось на зломі часів. Саме тоді, коли Америка почала з’являтись на полицях наших магазинів.

І давайте уявимо, що всі актори будуть в масках? В модернових масках «Commedia dell’Arte».

Як же без них? Адже, режисер цієї вистави – Маттео Спіацці (Італія).

Маттео Спіацці – відомий режисер, актор, викладач драми та організатор театральних подій. Працював в театрах Італії, Польщі, Словенії, Естонії, Австрії, Еквадорі. Маттео спеціалізується на сучасній «Commedia dell’Arte» («Комедія масок») – вид італійського народного театру, вистави якого створюються методом імпровізації, за участю професійних акторів, одягнених в маски.

«Сімейний альбом/ Album di Famiglia» перша вистава Маттео Спіацці в Україні. Виставу створено за підтримки Посольства Італії в Україні та Італійського інституту культури в Україні.

Якщо вам не вистачає нових, унікальних театральних вражень – ця вистава точно для вас. Італійський театр в Україні — став натхненням та незабутнім досвідом для наших акторів. Тож ми вирішили розділити ці емоції з найріднішими – нашими глядачами.

Вистава-переможець ІІІ Фестивалю-премії “GRA” 2019-го року – «Найкраща пошуково-експериментальна вистава».

Мова вистави - Без слів. Увага! Задля відтворення контексту, історичної правди, витоків та причин з наслідками, в яких ми живемо сьогодні, у виставі використані фрагменти реклами та серіалу, які в 90-ті роки в українському телепросторі демонструвалися російською.

Додаткова інформація - У виставі лунають гучні звуки та постріли

Жанр - Трагікомедія про вареники та 90-ті

Прем'єра - 14 грудня 2019 року

Автор - Маттео Спіацці (Італія)

Актори:
Олег Стефан
Анастасія Пустовіт
Михайло Досенко
Олександр Піскунов
Тетяна Круліковська
Антон Вахліовський
Катерина Качан
Олег Гоцуляк

Придбати квиток на Вистава "Сімейний альбом" можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2024 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Одеса.

Вистава "Сімейний альбом" відбудеться 3 вересня 2024, 18:00, вівторок в Одеський театр музичної комедії. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Хочете відвідати цю подію?

Натякніть про це близькій людині
Заповнюйте поля та тисніть "відправити"