Комедія "Не сподіваючись на мрію"

Продаж припинено
минула подія

Про подію

лірична комедія на 2 дії
Лібрето — Є. Мішанкіна
 
Не сподіваючись на мрію проходило життя Надії, яка, схоже, змирилася зі становищем старої діви і все своє життя заповнювала турботами про хвору матір, Любов Іванівну, поки одного разу напередодні Нового року в їх квартирі не пролунав дзвінок зовсім незнайомого чоловіка…
 
Як складеться доля всіх героїв цієї дивовижної історії ви зможете дізнатися буквально "з перших вуст", тому що вистава поставлена таким чином, що кожен глядач відчує себе безпосереднім учасником цих сімейних сцен, діалогів, комічних ситуацій і, навіть, брехні "на благо".
 
Усі образи легко впізнати, а ситуації — знайомі кожному! Уважний глядач одразу зрозуміє, про що з ним "говорять" зі сцени. Достатньо звернути увагу на імена героїнь!
 
Тож, запрошуємо вас, дорогі глядачі, до цієї розмови на вічні теми, яку ми вперше проведемо на нашій новій сцені "на висоті"!
 
Увага!
Сцена "на висоті" означає, що висота малої сцени — 17 м над рівнем великої сцени. Підйом на локацію відбувається пішки.

Придбати квиток на Комедія "Не сподіваючись на мрію" можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2024 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Одеса.

Комедія "Не сподіваючись на мрію" відбудеться 14 червня 2024, 18:00, п’ятниця в Одеський театр музичної комедії. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.