Вистава "Коза-дереза"

Всі квитки продані
минула подія

Про подію

ПОДІЯ ПЕРЕНЕСЕНА З 11 ЧЕРВНЯ 2023 11:00 НА 1 ЖОВТНЯ 2023 11:00
Всі придбані квитки дійсні на нову дату
Казка для дорослих та дітей. Яскравий і тонкий гумор робить цю виставу цікавою і для дітей та дорослих. Чудові артисти балету, що втілили хореографічні номери танцю та чудові голоси, робить цю казку музичною неповторною виставою.
 
Весела та повчальна музична казка за українськими народними мотивами.
 
У цьому творі для маленьких глядачів засуджуються жадібність та егоїзм, ледарство, недоброчесність. Ця вистава вчить виправляти свої помилки й ставати хорошою людиною. Прекрасний акторський ансамбль, яскраві декорації, захопливе сценічне дійство не залишить байдужими ні маленьких, ні дорослих шанувальників театру.
 

 

   
 

Придбати квиток на Вистава "Коза-дереза" можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2024 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Одеса.

Вистава "Коза-дереза" відбудеться 1 жовтня 2023, 11:00, неділя в Одеська обласна філармонія. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.