Музична казка "Смарагдове місто"

Продаж припинено
минула подія

Про подію

Любий друже!
 
Скажи, ти віриш, що на світі існують чарівники та феї? Хочеш потрапити до Чарівної країни? Тоді разом з дівчинкою Еллі та її песиком Тото ми вирушаємо у незвичайну подорож. Історію про дівчинку, що потрапила до Чарівної країни, вигадав американський письменник Лаймен Френк Баум. Його казка, що так полюбилася дітям, називається «Чарівник Країни Оз». Якось вона опинилася на полиці книжкової шафи в одній квартирі. Двоє хлопчиків частенько заглядали до кабінету свого батька у пошуках нових цікавих книжок.
 
Їм дуже захотілося прочитати книгу про чарівника з країни Оз, але вони не змогли – вона була написана англійською. І тоді їхній батько вирішив перекласти цю дивовижну казку зрозумілою дітям мовою. Ось тільки дівчинка Дороті стала Еллі, а країна Оз – Чарівною країною. Так народилася нова казка. Вона отримала назву «Чарівник Смарагдового міста». Її автором став російський письменник Олександр Волков.
 
Герої цієї чудової історії – Еллі, Тотошка, Страшила, Залізний Дроворуб, Лев запрошують тебе у подорож Чарівною країною класичної музики. Адже, опинившись на сцені нашого театру, ця казка перетворилася на Музичну історію. Тому всі персонажі тепер вміють не лише розмовляти, а й співати – навіть, маленький Тотошка! Вони познайомлять тебе з творами відомих композиторів. Ми будемо раді, якщо ти захочеш повернутись сюди знову!
 
Дія перша
 
На галявині біля печери зла чаклунка Гінгема варить зілля, яке допоможе їй знищити на землі все живе. Ураган, що раптом почався, обрушує на голову чарівниці будиночок. Чаклунку знищено. З будиночка виходять Еллі та її пес Тото. Вони не одразу розуміють, що опинились у Чарівній країні: тут, навіть, звірі можуть розмовляти. У печері Гінгеми Еллі знаходить червоні черевички, а Тото приводить на галявину місцевих жителів – живунів. Еллі хоче якнайшвидше повернутися додому до батьків. Але як це зробити?
 
Вона вирушає до Смарагдового міста Дорогою з жовтої цегли, щоб попросити Великого чарівника Гудвіна допомогти їй. У дорозі вона знайомиться з опудалом Страшилою, Залізним Дроворубом і Боягузливим Левом. Кожен з них має своє прохання до Гудвіна. Однак про плани Еллі дізнається Бастінда – сестра Гінгеми. Вона давно мріяла отримати ті самі чарівні черевички. Бастінда посилає назустріч Еллі летючих мавп. Вони застають друзів на чарівному маковому полі та беруть їх у полон.
 
Дія друга
 
Вже цілий тиждень Еллі з друзями знаходяться у полоні Бастінди. Чаклунка мріє відібрати у неї черевички і вигадує хитромудрий план. Еллі вдається перемогти Бастінду: вона обливає її водою і чаклунка тане на очах. Друзі знову вільні і можуть вирушити до Смарагдового міста. У палаці Гудвіна відбуваються справжні дива: їх лякають страшний голос та небачені чудовиська. Вони знайомляться з Великим Гудвіном, якого ніхто не бачив. Він виконує бажання Страшили, Дроворуба та Лева. Ось тільки відправити Еллі додому відмовляється.
 
Тотошка випадково викриває уявного Великого чарівника. Їм виявляється колишній вуличний артист, котрий колись прилетів до Чарівної країни на повітряній кулі. Гудвін обіцяє полагодити кулю і відправити Еллі додому. На головному майдані Смарагдового міста мешканці Чарівної країни прощаються з Еллі. Раптовий порив вітру зриває кулю до неба, залишивши Еллі та Тотошку на землі. Тепер у них немає жодних шансів повернутися додому. Мудрий Страшила згадує про Золотий капелюх, за допомогою якого можна викликати летючих мавп.
 
Вони з’являються, але виконати прохання Еллі не можуть, тому що не мають права залишати Чарівну країну. Лев хитрістю переконує Повелительку мавп придумати спосіб відправити Еллі додому. Мавпа розкриває таємницю черевичків Гінгеми. Завдяки їм дівчинка відразу могла б повернутися додому, але тоді не було б цієї дивовижної історії. Все у житті відбувається не випадково! Здійснивши цю дивовижну подорож, Еллі знайшла справжніх друзів, а глядачі познайомились з новою казкою.

Придбати квиток на Музична казка "Смарагдове місто" можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2024 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Одеса.

Музична казка "Смарагдове місто" відбудеться 2 червня 2024, 12:00, неділя в Одеський національний академічний театр опери та балету. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.