Похоже на счастье

Продаж припинено
минула подія

Про подію

На что похоже счастье? На протяжение жизни человек по-разному отвечает на этот вопрос. Но для любого возраста и характера  одиночество - это несчастье. Спектакль "Похоже на счастье" создан по пьесе П.Пальмада и К.Дютюрона "Беглянки". Это ироничная и немного грустная комедия, рассказывающая историю  странного совместного путешествия двух женщин.  Обе бежали от  зависимости и обреченности на ненужность. Марго и Клод -  абсолютно разные. Встречаются они совершенно случайно, и тем не менее оказываются необходимы друг другу. Побег, совершённый каждой из них, сводит героинь в одном месте, из которого их ждет общий путь. К чему они придут?  Разойдутся ли их дороги? В самом ли деле их встреча была случайностью?  И могут ли быть случайными доверие и нежность?

Придбати квиток на Похоже на счастье можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2024 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Одеса.

Похоже на счастье відбудеться 12 березня 2015, 19:00, четвер в Український театр ім. В. Василька. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.