У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Балет "Болеро. Танго полум'я і льоду"

У продажу залишилось 548 квитків
Перейти до вибору квитків  
Відеоінструкція замовлення
Ціна: від 310 грн
Бронь
2
години
7+

Про подію

Авторська група Одеської опери представляє вам балетну імпрезу – танго-виставу "Танго полум'я і льоду".
Чи є місце танцю під час війни? Безумовно! Адже серед фізичного і психологічного навантаження саме танець, і зокрема танго, стає емоційною розрадою, рефлексією на мінливий час, сублімацією почуттів.
 
Чотири персонажі за допомогою танго шукають сенс життя та боронять свої цінності: Стихії Полум’я та Льоду, Творець (Композитор), Муза Творця, Арсенал Творця, Стихія Льоду, Скептик (Критик) та Антимуза.
І у кожного є таємниця, яка захована десь глибоко у серці. Таємниця світла і віри, часом - сумна, безглузда, страшна, чуттєва, часом - смішна. Але є мить, коли ця таємниця відкриється глядачеві і кожен персонаж стане зрозумілим і чимось схожим на нас. Тож кожний і знайде у цій імпрезі щось своє, до душі та розуму.
 
Не пропустіть унікальної, сучасної балетної прем’єри театру!

Балет "Болеро"

Тривалість: 20 хв.

Сюжет:

«Болеро» Моріса Равеля, що є музичною візитівкою багатьох симфонічних оркестрів, спочатку задумувався як хореографічний твір, і був вперше виконаний в паризькій «Гранд-Опера» під час вечора антрепризи Іди Рубінштейн. Сам композитор згадував: «У 1928 році, на прохання пані Рубінштейн я написав «Болеро» для оркестру. Це – танець у дуже помірному темпі, абсолютно незмінний як мелодійно, так гармонійно і ритмічно, причому ритм безперервно відбивається барабаном. Єдиний елемент різноманіття вноситься оркестровим крещендо». Твір став настільки популярним, що посів вагоме місце в репертуарах багатьох театрів світу.
 
Своє хореографічне втілення «Болеро» отримувало і на сцені Одеської опери. Наталія Баришева і Михайло Пєтухов (нині – педагоги-репетитори театру) повідали під музику Равеля історію Галатеї. Автором хореографії також виступив Георгій Ковтун.
 
«Болеро» повідає історію відносин між сильною вольовою жінкою та двома, закоханими в неї, чоловіками. Обидва кабальєро темпераментні й вродливі, то ж на даму чекає непростий вибір. Як закінчиться ця історія – вирішувати глядачеві.
 
 

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2024 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Одеса.

Балет "Болеро. Танго полум'я і льоду" відбудеться 22 березня 2024, 17:00, п’ятниця в Одеський національний академічний театр опери та балету. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Хочете відвідати цю подію?

Натякніть про це близькій людині
Заповнюйте поля та тисніть "відправити"