Балет "Пітер Пен"

Продаж припинено
минула подія

Про подію

ЧАРІВНИЙ ХЛОПЧИК ПІТЕР ПЕН В ОДЕСЬКІЙ ОПЕРІ
 
Запрошуємо наших маленьких поціновувачів мистецтва на неймовірну балетну постановку «Пітер Пен» за участю юних вихованців балетної студії заслуженої артистки України Світлани Антипової та артистів балету театру.
 
Хто не знає цього хлопчика, який не хотів бути дорослим? Саме тому він зібрав ватагу хлоп'ят, і всі вони оселяються у чарівній країні. Проте, це тільки початок пригод… Хочете дізнатися більше? Завітайте до Одеської опери.
 
Чарівна музика Джоакіно Россіні, Лео Деліба, Андре Мессажера, Йогана Штрауса,  оригінальне балетне прочитання, яскраві костюми – все це у  захоплюючій  історії про дитинство — балеті-пантомімі «Пітер Пен»!

Придбати квиток на Балет "Пітер Пен" можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2024 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Одеса.

Балет "Пітер Пен" відбудеться 14 липня 2024, 12:00, неділя в Одеський національний академічний театр опери та балету. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.